אביב שיפוצים

העניקו לבית שלכם צבע חדש

נשמח להיפגש איתך ולהציע לך פתרונות יצירתיים לשיפוץ​

צביעת בתים

מחלקת הצבע של אביב שיפוצים, מבצעת את כל עבודות הצביעה- צבית פנים וצביעת חוץ, טכניקות צביעה מיוחדות ושימוש בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר, העבודות מתבצעות תוך שימת דגש על רמת גימור גבוהה ומדוייקת.

 

פגישה באתר הלקוח

הצוות שלנו מגיע לאתר הלקוח, מצוייד בשנים רבות של ניסיון העומדות לרשות לקוחותנו, הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו ליצור להתאם לכל לקוח תוכנית לבצוע בהתאם ליכולת הכלכלית שלו זאת מבלי לגרוע מאיכות ביצוע העבודה.

כל השירותים במקום אחד

כל בעלי המקצוע הדרושים לביצוע מלא של הפרוייקט שלך במקום אחד. אין צורך להתרוצץ ולרדוף אחרי בעלי מקצוע שונים, חשמל, אינסטלציה, גבס, צבע, בניה ועוד, כולם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה וכולם תחת קורת גג אחת.

תעריפים הוגנים

אנחנו מבטיחים עבודה מקצועית והוגנת, במחירים תחרותיים, הצוות המקצועי שלנו יודע להפיק את התוצאה המקסימלית בעלות מינימלית וכך לחסוך ללקוחותינו הוצאות מיותרות מתחילת העבודה ועד לסיומה.

עמידה בזמנים

באביב שיפוצים יודעים שזמן שווה כסף, לכן חרטנו על דגלנו עמידה קפדנית בלוחות זמנים, שלא כמו בחברות אחרות, אצלנו תקבל את הפרוייקט שלך במועד שנקבע.

תחזוקה שוטפת

באמצעות תחזוקה שוטפת נכונה ניתן למזער נזקי בלאי ולהקטין הוצאות עתידיות, אביב שיפוצים מעניקה שירות תחזוקה שוטפת לנכסים המאפשרת לשמור ואף להשביח את ערך הנכס ולהקטין הוצאות הנגרמות מהעדר תחזוק נכון של הנכס. 

מקצוענות מעל לכל

הצוות של אביב שיפוצים, כולל אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, אנשים שאוהבים את העבודה שלהם, אנשי מקצוע שיעשו הכל על מנת להבטיח עבודה ללא רבב לשביעות רצון מלאה של הלקוח.

צור קשר

צבע פנים

בחירת הצב הנכון עבור החלל המשופץ היא חשובה ביותר, לכן לא מומלץ להשאיר את העניין בידם של אנשים חסרי ניסיון, הצוות שלנו יעזור לכם בבחירה המושלמת המתאימה ביותר עבורכם, עירבוב צבעים ושימוש בטכניקות צביעה מיוחדות באופן המקצועי והמדוייק ביותר.

צבע חוץ

צבע חוץ צריך להיות איכותי ועמיד לאורך זמן , צבע שיהיה עמיד בכל תנאי מזג האוויר, חשוב מאוד שביצוע צביעה חיצונית יעשה על ידי אנשי מקצוע ברמה גבוהה וזאת על מנת להבטיח שמירה על תוצאות לטווח ארוך.

סגירת תפריט
Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support