אביב שיפוצים

התקנת ריצוף

נשמח להיפגש איתך ולהציע לך פתרונות יצירתיים לשיפוץ

מחלקת התקנת ריצוף

באביב שיפוצים נלווה אתכם משלב התכנון ועד לסיום ההתקנה, הרצפים שלנו עתירי ניסיון בכל סוגי הריצוף הקיימים ובכל הסגנונות, אנו שמים דגש על התקנת ריצוף ברמה הגבוה ולשביעות רצון הלקוח, באביב שיפוצים מתחייבים לשירות וביצוע עבודה ללא פשרות ובמחירים הוגנים. 

כנס לגלריה

פגישה באתר הלקוח

הצוות שלנו מגיע לאתר הלקוח, מצוייד בשנים רבות של ניסיון העומדות לרשות לקוחותנו, הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו ליצור להתאם לכל לקוח תוכנית לבצוע בהתאם ליכולת הכלכלית שלו זאת מבלי לגרוע מאיכות ביצוע העבודה.

כל השירותים במקום אחד

כל בעלי המקצוע הדרושים לביצוע מלא של הפרוייקט שלך במקום אחד. אין צורך להתרוצץ ולרדוף אחרי בעלי מקצוע שונים, חשמל, אינסטלציה, גבס, צבע, בניה ועוד, כולם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה וכולם תחת קורת גג אחת.

תעריפים הוגנים

אנחנו מבטיחים עבודה מקצועית והוגנת, במחירים תחרותיים, הצוות המקצועי שלנו יודע להפיק את התוצאה המקסימלית בעלות מינימלית וכך לחסוך ללקוחותינו הוצאות מיותרות מתחילת העבודה ועד לסיומה.

עמידה בזמנים

באביב שיפוצים יודעים שזמן שווה כסף, לכן חרטנו על דגלנו עמידה קפדנית בלוחות זמנים, שלא כמו בחברות אחרות, אצלנו תקבל את הפרוייקט שלך במועד שנקבע.

תחזוקה שוטפת

באמצעות תחזוקה שוטפת נכונה ניתן למזער נזקי בלאי ולהקטין הוצאות עתידיות, אביב שיפוצים מעניקה שירות תחזוקה שוטפת לנכסים המאפשרת לשמור ואף להשביח את ערך הנכס ולהקטין הוצאות הנגרמות מהעדר תחזוק נכון של הנכס. 

מקצוענות מעל לכל

הצוות של אביב שיפוצים, כולל אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, אנשים שאוהבים את העבודה שלהם, אנשי מקצוע שיעשו הכל על מנת להבטיח עבודה ללא רבב לשביעות רצון מלאה של הלקוח.

צור קשר

ריצוף פנים

החלפת ריצוף יכולה להביא לשינוי משמעותי במראה של החלל המשופץ, בבית או במשרד, אנו מבצעים את כל סוגי התקנת הריצוף, פרקטים, עץ, לימינציה, ריצוף שעם, שטיחים מקיר לקיר וכל סוגי הריצוף הקיימים.

צפה

ריצוף חוץ

חשוב להתאים את ריצוף החוץ לא רק לעיצוב הכללי של חוץ המבנה המשופץ, אלא הוא צריך גם להתאם לתנאי השטח של האזור המשופץ כגון חשיפה לשמש, רוח או גשם, הניסיון של צוות הרצפים של אביב שיפוצים עומד לרשות לקוחותינו סיוע מלא בבחירת סוג הריצוף ואופן ההתקנה המתאים ביותר.

 

סגירת תפריט
Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support