אביב שיפוצים

שיפוץ מלא

נשמח להיפגש איתך ולהציע לך פתרונות יצירתיים לשיפוץ

השירות שלנו

אביב שיפוצים מציעה מכלול שירותים מושלם ומלא עבור כל סוגי השיפוצים, כולל עיצוב ושיפוץ מלא ומקיף, לבית ולמשרד, בכל היקף עבודה ובכל היקף דרישה הצוות המקצועי שלנו יודע להתמודד עם כל סוגי הפרוייקטים.

 

כנס לגלריה

פגישה באתר הלקוח

הצוות שלנו מגיע לאתר הלקוח, מצוייד בשנים רבות של ניסיון העומדות לרשות לקוחותנו, הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו ליצור להתאם לכל לקוח תוכנית לבצוע בהתאם ליכולת הכלכלית שלו זאת מבלי לגרוע מאיכות ביצוע העבודה.

כל השירותים במקום אחד

כל בעלי המקצוע הדרושים לביצוע מלא של הפרוייקט שלך במקום אחד. אין צורך להתרוצץ ולרדוף אחרי בעלי מקצוע שונים, חשמל, אינסטלציה, גבס, צבע, בניה ועוד, כולם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה וכולם תחת קורת גג אחת.

תעריפים הוגנים

אנחנו מבטיחים עבודה מקצועית והוגנת, במחירים תחרותיים, הצוות המקצועי שלנו יודע להפיק את התוצאה המקסימלית בעלות מינימלית וכך לחסוך ללקוחותינו הוצאות מיותרות מתחילת העבודה ועד לסיומה.

עמידה בזמנים

באביב שיפוצים יודעים שזמן שווה כסף, לכן חרטנו על דגלנו עמידה קפדנית בלוחות זמנים, שלא כמו בחברות אחרות, אצלנו תקבל את הפרוייקט שלך במועד שנקבע.

תחזוקה שוטפת

באמצעות תחזוקה שוטפת נכונה ניתן למזער נזקי בלאי ולהקטין הוצאות עתידיות, אביב שיפוצים מעניקה שירות תחזוקה שוטפת לנכסים המאפשרת לשמור ואף להשביח את ערך הנכס ולהקטין הוצאות הנגרמות מהעדר תחזוק נכון של הנכס. 

מקצוענות מעל לכל

הצוות של אביב שיפוצים, כולל אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, אנשים שאוהבים את העבודה שלהם, אנשי מקצוע שיעשו הכל על מנת להבטיח עבודה ללא רבב לשביעות רצון מלאה של הלקוח.

צור קשר

שיפוץ דירות מלא

במחלקת שיפוץ הדירות שלנו, תמצאו שירת מלא ומקיף של כל בעלי המקצוע, חשמל, אינסטלציה, צבע, גבס, אלומיניום, ריצוף, חיפויי קירות, אמבטיות ושרותים.

צפה בצוות שלנו בפעולה

שיפוץ משרדים

הצוות שלנו יתאים לך שיפוץ מלא למשרד כולל עיצוב מחדש בכל התחומים השונים- חשמל, צבע, עבודות עץ, עיצוב פנים, חיפויי קירות, ריצוף ובעצם כל הדרוש לשיפוץ מלא ומקיף של העסק שלך.

סגירת תפריט
Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support